Poradnia Św. Joanny Beretty Molli w Lubinie

poradnia jbm

Specjalistyczna Poradnia Rodzinna służy fachową pomocą rodzinom, małżeństwom, narzeczonym oraz osobom przeżywającym trudne życiowe sytuacje. Specjaliści pełniący w niej dyżury udzielają informacji i porad w zakresie komunikacji w rodzinie i małżeństwie, mediacji, prawa,prawa kościelnego, medycyny, psychologii i pedagogiki oraz naturalnych metod rozpoznawania płodności.

Warsztaty - zbuntowany nastolatek

Informujemy, że na warsztaty "Zbuntowany nastolatek" w dniu 9 czerwca o godz. 14:00 nie ma już wolnych miejsc. Zapraszamy do śledzenia naszej strony www oraz profilu na FB (facebook.com/poradniajbm), w trakcie wakacji pojawią się informacje o kolejnych warsztatach na komunikacji i wychowania.

Warsztaty - bunt malucha

bunt malucha

Warsztaty chustonoszenia

Informujemy, że nie ma już wolnych miejsc na warsztaty chustonoszenia w dniu 9.06, zarówno o godz. 10:00, jak i o 13:00. Zachęcamy do śledzenia naszej strony www oraz profilu na Facebook'u (facebook.com/poradniajbm), gdzie w czasie wakacji pojawią się informacje o kolejnych, planowanych przez nas inicjatywach!

Dziękujemy!

Informujemy z radością, że nasza Poradnia otrzymała darowiznę od Fundacji KGHM Polska Miedź. Dzięki niej będzie możliwa organizacja dodatkowych warsztatów oraz łatwiejszy dostęp do spotkań ze specjalistami! Dziękujemy!

 

fundacja kghm polskamiedz rgb